Dragon Legends
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Legendele prind viata
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P )

In jos 
+2
Rosaline Dark
Yue
6 participanți
AutorMesaj
Yue
Egg
Egg
Yue


Numarul mesajelor : 26
Data de inscriere : 01/05/2009

Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) Empty
MesajSubiect: Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P )   Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) EmptySam Mai 02, 2009 12:09 am

salut !Am chef sa ne cunoastem mai bine .Cine e de acord cu mine ?
Id-ul meu e :alphabeat90 Wink sper sa ne intelegem Very Happy.
Sus In jos
Rosaline Dark
Medium Dragon
Medium Dragon
Rosaline Dark


Numarul mesajelor : 289
Varsta : 30
Localizare : ~dark palace~
Data de inscriere : 24/04/2009

Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) Empty
MesajSubiect: Re: Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P )   Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) EmptySam Mai 02, 2009 4:58 pm

eu sunt deacord

id: hell_girl_eclair
Sus In jos
Shayera Holl
Egg
Egg
Shayera Holl


Numarul mesajelor : 39
Data de inscriere : 29/04/2009

Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) Empty
MesajSubiect: Re: Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P )   Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) EmptySam Mai 02, 2009 5:24 pm

Si eu :-??
bumbuc_oana [cel mai normal id pe care il poze avea cineva vreodata,cu tot ca eu nu sunt normala =)) ]
Sus In jos
Lina Inverse
Admin
Lina Inverse


Numarul mesajelor : 150
Varsta : 31
Localizare : Zephilia
Data de inscriere : 16/11/2008

Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) Empty
MesajSubiect: Re: Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P )   Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) EmptySam Mai 02, 2009 6:06 pm

mdea, e o idee buna topicu asta...imi las si yo id-u:
anime.linainverse
mai am vreo 2, dar pe-alea intru rar (am specimene din clasa acolo)
Sus In jos
http://dragon-legends.secrets-stories.com
Mainak Liviki
Egg
Egg
Mainak Liviki


Numarul mesajelor : 33
Data de inscriere : 02/05/2009

Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) Empty
MesajSubiect: Re: Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P )   Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) EmptySam Mai 02, 2009 6:47 pm

Id-ul meu este:
jerry_cry2001
Sus In jos
Derimo Edynis
Egg
Egg
Derimo Edynis


Numarul mesajelor : 49
Data de inscriere : 24/04/2009

Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) Empty
MesajSubiect: Re: Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P )   Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) EmptyMar Mai 05, 2009 8:38 pm

Ok, imi las si eu idul ^o^.
Am doua:
Primul => crazy_in_this_world
Al doilea => fly.away09
Sus In jos
Continut sponsorizat





Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) Empty
MesajSubiect: Re: Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P )   Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P ) Empty

Sus In jos
 
Id-urile noastre ( ca sa vb intre noi nu? comunicarea e ce-a mai buna solutie :P )
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Gradina ascunsa intre vise

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dragon Legends :: Sosiri si plecari :: Istoria poporului-
Mergi direct la: